معارفه مدیرعامل شرکت سیمان دشتستان در کارخانه

“به گزارش روابط عموی سیمان دشتستان ” مراسم معارفه مهندس ایرج موسوی مدیرعامل شرکت صنایع سیمان دشتستان چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ با حضور دکترسعید نایب و اردشیر علیزاده معاون و مدیر حراست هلدینگ سیمان غدیر،دکترمهدی آقابیگی رئیس و دیگر اعضای هیئت مدیره، مسئولین ومدیران شرکت در سالن جلسات کارخانه برگزار شد.
دکترآقا بیگی در ابتدای مراسم ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبداله الحسین علیه السلام با اشاره به سوابق درخشان مهندس موسوی در سمت مدیرعاملی و مدیریت مجموعه های دیگر و همچنین معاون بازرگانی هلدینگ سیمان غدیرابراز داشت: تمام سوابق مهندس موسوی در عرصه صنعت سیمان بوده وایشان از افراد توانمند،سخت کوش و فعال می باشد.
رئیس هیئت مدیره سیمان دشتستان ابراز امیدواری کرد: با وجود مهندس موسوی وهمکاران خوبشان در شرکت،آینده خیلی خوبی را برای این مجموعه خواهیم داشت.
دکترسعید نایب ضمن عرض تسلیت ایام محرم بیان داشت: شرکت سرمایه گذاری غدیر تقریبا ۸۲هزار سهامدار بورسی دارد. سیمان دشتستان برای مجموعه غدیر به لحاظ تعداد ذینفعان و سهام ، بسیار ویژه است.
وی افزود: این شرکت دو سهامدار عمده دارد یکی سهامدار غدیرکه حدود ۹۰درصد آن مربوط به صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح (ساتا) نزدیک به ۲میلیون ذینفع، صندوق بازنشستگی بانک ها و صندوق بازنشستگی نفت که جز ذینفعان هستند.
معاون هلدینگ سیمان غدیر تصریح کرد: سیمان دشتستان مجموعه ای است که هر عملکرد آن می تواند روی زندگی و معیشت ذینفعان اثر بگذارد.در کنار این سهامداران، سهامدار عمده دیگری وجود دارد تحت عنوان سهام عدالت که از اقشار مختلف جامعه هستند و از طریق سرمایه گذاری استانی به عنوان سهامدار مجموعه سیمان دشتستان هستند و تعداد بسیار زیادی به لحاظ شخصیت حقیقی جز ذینفعان مجموعه سیمان دشتستان می باشند.
وی افزود: شرکت سیمان دشتستان برای هلدینگ سیمان غدیر یک شرکت بسیار مهم و با اهمیت است و بالاترین ارزش سهام در بازار سرمایه را دارد.
وی خاطر نشان کرد: انتخاب مهندس موسوی با درنظر گرفتن همه این ملاحضات و اهمیت سیمان دشتستان بود. مهندس جز سرمایه های هلدینگ سیمان غدیر می باشند و امیدواریم با حضور ایشان مشکلات ۹ماهه گذشته با توجه به ظرفیت های موجود و نیروی انسانی مجربی که این شرکت دارد مرتفع گردد و شایستگی های سیمان دشتستان هر چه زودتر بروز پیدا کند.
دکتر نایب تاکید کرد: از همه ظرفیت های هلدینگ سیمان غدیر برای حمایت و کمک به مهندس موسوی استفاده خواهیم کرد و آروزی موفقیت برای ایشان و پرسنل این مجموعه را دارم.
مهندس ایرج موسوی مدیرعامل سیمان دشتستان نیز در پایان مراسم ضمن قدردانی از مدیران قبلی شرکت ، ضرورت همکاری،کار تیمی و مشارکت هر چه بیشتر پرسنل را در جهت پیشرفت این مجوعه خواستار شد.

اخبار صنعت غدیر


تبریک انتصاب جناب امیر سرتیپ دوم غدیر


اخبار استانی


تبریک انتصاب جناب امیر سرتیپ دوم استان


اخبار و اطلاعیه های شرکت


تبریک انتصاب جناب امیر سرتیپ دوم فرشاد نجفی پور